RESERVE +420 775 469 166 info@kavarna-cafioca.cz | 8.00–21.00

O nás

Příběh naší kavárny

Objevte s námi kouzlo kvalitní kávy...

Naše kavárna v centru Prahy nabízí nejen špičkovou kávu a poctivé snídaně. Připravili jsme pro Vás komplexní sortiment obědových pokrmů. Vybrat si můžete z vegetariánské a veganské nabídky, ale i tradiční jídla v moderním pojetí. Za zmínku jistě stojí trendy snídaně a obědy ve stylu Buddha bowl a Smoothie bowl. Fenoménem se stávají Matcha dezerty a avokádo, které zajisté nemůžete vynechat.

Náš tým kuchařů a baristů neustále vyvíjí a zdokonaluje nabízené pokrmy a nápoje, aby Váš gurmánský zážitek byl dokonalý.

Poskytujeme nové moderní prostory až pro 50 osob, pohodlné a nekuřácké prostředí v moderním designu a s příjemnou obsluhou. Ochutnat můžete také speciální Vietnamskou kávu i originální asijské dezerty, domácí čerstvé freshe a limonády, Snadno tak s přáteli ztratíte pojem o čase a zapomenete, že jste v centru města.

Dolní prostor naší kavárny pohodlně usadí až 45 osob a je vhodný na firemní akce, oslavy narozenin, teambuildingy, školení, společnou snídani či obchodní oběd. Věříme, že se k nám budete rádi vracet. Váš Cafioca team…

kavárna podzemní prostory
kavárna posezení